Hakkımızda

Bozalioğlu Orman ürünleri olarak 1986 yılından beri faaliyet göstermekteyiz. 1989 yılında başladığımız makara imalatını teknolojiyi yakından takip ederek ilerletmekteyiz. 2003 yılında şirketleşerek büyümemize hız kattık. 2007 yılında tamamlanan yeni yerimizde 15000 m2 alan içinde, 4000 m2 kapalı alanda 70 çalışanımızla hizmet vermekteyiz.
 
Hep en kaliteliyi ucuza üretme politikası ile çalışarak kendimizi yeniliyoruz. Son çalışmalarımız doğrultusunda çivileri kanca şeklinde geriye kıvırıyoruz. Bu özellik makaranın dayanımını arttırdığı gibi, ele çivi batma olayını da ortadan kaldırmaktadır.
 
Vizyonumuz
Orman Ürünleri ve Ağaç İşleri sektöründe; uluslararası standartta en kaliteli, verimli, güvenilir ve sürdürülebilir bir model olmak.
 
Misyonumuz
Müşterilerimizin beklentilerini; konusunda uzmanlaşmış çalışanlarımızla, dünyadaki en son bilimsel ve teknolojik gelişmeleri uygulayarak, en üst düzeyde, kaliteli, etkin ve verimli bir şekilde karşılamak.
 
Strajelerimiz
  • Sektörümüzde gelişmeyi ve kurumumuzun öncü rolünü sürdürmek.
  • Ağaç İşleri sektörünün sağlayabildiği en kısa sürede ve sağlıklı olarak bitirmek ve teslim etmek.
  • Ulusal ve uluslararası gelişmiş teknolojileri kurumumuz ile bütünleştirmek ve bu alanda ulusal platformda bölgenin öncüsü durumuna gelmek.
  • Kurumumuz üretimini, uluslar arası standartta ve profesyonel meslek mensupları tarafından vermeyi sürdürmek.

Değerlerimiz

Etik Kurallara Uygunluk: Tüm hizmetlerde, etik kuralların geçerliliğinin titizlikle gözetilmesi. İnsancıllık; İnsan yaşamı ve mutluluğunun her şeyden önemli sayılması.

Güvenilirlik: Kurum çalışanlarımızın, sözlerinde ve davranışlarında doğruluktan ayrılmaması.

Ekip Çalışması: Birbirini yürekten tamamlayan, katılımcı ve yaratıcı üyelerden oluşan ekipler kurmak.

Çevreye Saygı: Fiziksel, biyolojik ve sosyo-kültürel alanlardan oluşan çevrenin korunmasını ahlaki ve sosyal sorumluluğumuz olarak kabul etmek

Politikamız

Bozalioğlu kalite gönüllüleri olarak;

Müşterilerimizin memnuniyeti birinci öncelik olarak görmeyi,ilgili mevzuat ve müşteri taleplerine, teknik şartnamelere maksimum uyumu,hizmetlerimizi uzman ekibimizle ve yüksek kalitede sunmayı,

Tedarikçilerimizle uyum içinde çalışmayı,

Faaliyetlerimizde sağlık emniyet çevre faktörlerini uygulamayı,

ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 ve OHSAS standartlarına uygun olarak kaliteli hizmet ve sürekli performans arttırımı ile insan sağlığını tehlikeye sokacak her türlü konuda önlem almak.

Personelimizin sürekli eğitim ve bilinçlendirmesini sağlayarak ekip halinde çalışmak.

Müşteri öneri ve şikayetlerini değerlendirerek sistemimizde sürekli iyileşme ve gelişimi sağlamak

EMRE BOZ

Genel Müdür